לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית​

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
א
א

הידעת? מה שבריא לאחרים לא בהכרח בריא לך.
אכילת אורז מלא לדוגמה, יכולה לעזור לאנשים מסוימים לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדם בעוד שלך היא יכולה להקפיץ את רמת הסוכר באופן משמעותי.

מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לתגובות הסוכר השונות הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.

בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo שירות מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים, ולבסוף – קבלת המלצות תזונה מותאמת אישית המגיעות אליך באמצעות אפליקציה. השירות יעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת באמצעות תזונה מותאמת אישית. תופתע/י לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

מחיר: ₪1,350

דיברו עלינו ב:

איך אנחנו בונים המלצות תזונה אישיות שמסייעות באיזון רמות הסוכר?

1

שאלון ודגימה

לאחר הזמנת הערכה, תמלא/י שאלון מקוון קצרצר שיספק לנו עוד מידע על הרגלי התזונה שלך ומצבך הבריאותי באופן כללי.

אנו נשלח לך ערכה לטובת איסוף דגימת צואה. זוהי הדרך המוכחת היחידה לריצוף גנטי מלא של החיידקים במעי.

2

ריצוף ופרופיל

אנו מרצפים את הדנ"א של החיידקים במעי באמצעות מכשור רפואי מתקדם באחת המעבדות המשוכללות בעולם לתחום המיקרוביום. לאחר הריצוף אנו מכינים פרופיל ייחודי של הרכב החיידקים שלך. מידע זה, בנוסף לכלל המידע שנאסף בשאלונים עובר ניתוח מדוקדק בעזרת אלגוריתם שמפיק פרופיל תזונתי והמלצות תזונה אישיות עבורך.

2

supper

3

אפליקציית תזונה מותאמת אישית

לאחר שקלול תוצאות הדגימה יחד עם נתוני הבריאות האישיים שלך תתקבל אפליקציה המכילה המלצות תזונה מותאמת אישית, המאפשרת לך ללמוד על מאכלים ספציפיים שכדאי לך לצרוך, לקבל המלצות על שילובי מזון שמתאימים אך ורק לך – והכל על מנת לשמור על רמה מבוקרת ומאוזנת של סוכר בדם.

האפליקציה מחוברת למאגר מידע ענק ומתעדכן המכיל יותר ממיליון פריטי מזון ואין-סוף שילובי מזון אפשריים, המותאמים לך בלבד. האפליקציה תאפשר לך גם לראות אילו שילובי מזון מומלץ לך לצרוך בכדי להמשיך לאכול את המאכלים האהובים עליך ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם.

בסוף התהליך, נתאם לך שיחת הדרכה עם אחת מהדיאטניות הקליניות שלנו שתסייע לך ללמוד איך לעבוד עם האפליקציה והמלצות התזונה האישיות ולהתחיל את המסע שלך אל עבר חיים בריאים יותר. לאורך כל התהליך, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך במטרה לסייע בכל שאלה או צורך במידה ויעלו.

התוצאה: תחזית מדויקת לתגובת הגלוקוז בדם למזון וארוחות מורכבות שתסייע לך לאזן את רמות הסוכר בדם באמצעות התזונה – כל המזונות שיעזרו לך לשמור על רמות סוכר מאוזנות ולהרגיש הכי טוב שאפשר.

שלומית עינב

"אני פועלת לפי ההוראות שלכם במשך כ-5.5 חודשים, וחל שיפור ברמות הסוכר שלי. בעיקרון, לא שיניתי את התפריט שאני אוהבת, אך שיניתי את ההרכבים והמינונים לפי ההוראות. כל פעם שאני נתקלת במזון שלא מוכר לי בכל מקום ובכל אירוע, אני מציצה לאפליקציה ומיד מבינה איך לאכול. אני משתפת את חוויתי עם כולם – אני רואה בכך שליחות כדי שגם אחרים יפעלו ויהנו מבריאות טובה"

אלי מלול

"מאז שקיבלתי את תוצאות ההמלצות התזונה האישיות שלי, אני עוקב בקפידה אחריהם ומגלה שלרוב המאכלים המתאימים עבורי הם ההיפך ממה שהומלץ עבורי בעבר... תוך זמן קצר לאחר תחילת השימוש שלי באפליקציה – מדד הHbA1c ירד מ- 5.6% ל- 5.3% ותוך שלושה חודשים רזיתי למעלה מ-10 קילו"


כלנית זיו-נגיל

"ככל שעבר הזמן עם השימוש באפליקציה ירד לי החשק למתוק. הפסקתי להיות עייפה. התחלתי לישון טוב יותר. אין לי צניחות סוכר והגוף שלי לא דורש סוכרים. אין בי רגע אחד שאני לא משבחת את ההחלטה הזו. וזו הדרך היחידה שמצאתי שעובדת לי בקלות מאוד וללא תחושת הקרבה ומסכנות שאני צריכה לצום או לסבול. אני אוכלת. אני אוכלת טוב. ואני לא רעבה. והבונוס הגדול שרזיתי 30 ק"ג"

נפתלי דרעי

"אני סוכרתי קרוב לעשרים שנה. עוסק בספורט על בסיס יומי ומקפיד על צריכת מזון ללא סוכר. התחלתי להרכיב את הארוחות על פי הציונים של האפליקציה, והערכים ירדו באופן קיצוני לאזור 120 עד 140. אני יכול לומר כי התוצאה של הבדיקה ואופן ההתנהגות עם האפליקציה, יצרו אצלי שינוי משמעותי בהתייחסות לסוכרת"

אביטל קדוש

"קינואה וכוסמת, שבעבר אכלתי בשפע בידיעה שמדובר במאכלים בריאים, התגלו באפליקציה כמזונות גרועים עבורי, כיוון שהם מעלים לי את רמת הסוכר בדם...עכשיו אני ממש נהנית מהאוכל ולא חשה רעב...אין לי יותר נפילות סוכר, אין כאבי בטן, אין תחושת נפיחות או התקפי רעב ואני מרגישה מצוין!"

אתי גולן

"אני משתמשת ב- DayTwo כל הזמן ומרוצה מאוד. המלצתי על השירות לחברים רבים ולמשפחה. אני חשה פחות צורך לנשנש ורמת ההמוגלובין המסוכרר שלי ירדה מ־8.3% ל־5.7% תוך 8 חודשים"


* העדויות מבוססות על ניסיון אישי ואין בהן להבטיח או לתת מצג כלשהו בנוגע לתוצאות השימוש בשירות.

אודות DayTwo

חברת DayTwo הוקמה על ידי מריוס נכט (מייסד ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), ליהיא סגל (מנכ״ל), ויובל אופק (יו״ר). המלצות התזונה האישיות של החברה לאיזון רמות הסוכר בדם, מבוססות על מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן, שהוכיח כי להרכב החיידקים במעי, ששונה מאדם לאדם, השפעה מכרעת בתגובה של הגוף לאכילת פריטי מזון בודדים וארוחות מורכבות.

כפועל יוצא מכך, הוכיחו החוקרים ממכון ויצמן כי ההשפעה שיש למזון מסוים על רמות הסוכר בדם משתנה מאדם לאדם וכדי לשמור על איזון ברמות הסוכר בדם, יש להתאים לכל אדם את המזון המתאים לו באופן אישי.
התאמה אישית של התזונה והמלצות הדיאטה של החברה מסייעות לאנשים עם סוכרת וטרום-סוכרת, , ספורטאים ואנשים בריאים – לאזן את רמות הסוכר בדם תוך ניהול אורח חיים בריא יותר.

המוצר של DayTwo קיבל תמיכה על ידי מוסדות מחקר מובילים בעולם המתמקדים בבריאות, דיאטה ותזונה. חברת DayTwo מבצעת מחקר קליני פעיל בשיתוף קליניקת מאיו (mayo clinic), המובילה בבריאות ובמדעי הרפואה בארה״ב וממשיכה לנהל סדרה של מחקרי המשך בשיתוף עם מכון ויצמן.
כמו כן, המחקר פורץ הדרך של פרופ' סגל ופרופ' אלינב זכה לפרסום והדים רבים ופורסם גם במגזינים מדעיים מקצועיים מובילים לרבות The Cell ,Cell Metabolism, ו-Nature Research.
לאחרונה נחשף גם שהחברה עובדת עם הסגל האולימפי הישראלי שמתכונן לאולימפיאדה וכן עם שחקן ה-NBA וקפטן נבחרת ישראל בכדורסל, עומרי כספי, שחשף את ההשפעה המדהימה של הדיאטה של DayTwo על ההתנהלות היומיומית שלו כספורטאי מקצועי.