שומרים על רמת אנרגיה גבוהה ומונעים התקפי רעב
על ידי איזון הסוכר בדם

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
א
א

סוכר. לא יכולים איתו ולא יכולים בלעדיו.
מצד אחד הוא מקור חיוני לאנרגיה, אבל מצד שני הוא מקור לנזקים בריאותיים והשפעות שליליות על היומיום שלנו. מהרגע שהוא נכנס לגוף רמות הסוכר בדם שלנו מתחילות לזוז, אבל אם הן זזות בהיסטריה – עם הזמן זה מוביל להשמנה, עליה בסיכון למחלות לב, מחלות מטבוליות, כבד שומני ושאר קטסטרופות בהמשך הדרך.

אבל הרבה לפני כל אלו, כל אחד מאיתנו מרגיש את זה ביומיום. רמת האנרגיה שפתאום צונחת, משום מקום בא לנו לפרק את המקרר (גם אם אכלנו לפני שעה), העייפות גורמת לנו לדמיין את הספה, ובגדול, אנחנו מרגישים שיצאנו מאיזון. יותר נכון – הסוכר בדם שלנו יוצא מאיזון, כלומר נמצא ברמות גבוהות או נמוכות מהנורמה.

מחיר: ₪1,350

דיברו עלינו ב:

איך נשלוט בקפיצות ונפילות הסוכר שמטלטלות אותנו לאורך היום?

הדרך למנוע את כל הבלאגן הזה היא על ידי שליטה בצריכת הסוכר היומית שלנו. ופה אתם בטח שואלים את עצמכם: 'איך אנחנו אמורים להתמודד עם כל מה שאנחנו מכניסים לפה לאורך היום, ולדעת מה עומד להקפיץ לנו את הסוכר, כשבכל מאכל כמעט קיים סוכר?'
בדיוק כך

האפליקציה שמאזנת לכם את הסוכר

היום כבר יודעים שהדרך לאזן את רמות הסוכר בדם היא באמצעות תזונה. אבל לא סתם תזונה…
אם בעבר הרופאים והדיאטניות המליצו על תפריטים גנריים ש"נכונים לכל מי שרוצה לאכול נכון" – היום זה בדיוק הפוך.
החידוש הגדול בעולם הרפואה של היום טמון בתזונה המותאמת אישית לכל אדם בנפרד, על פי הרכב החיידקים הייחודי לו.

אפליקציית DayTwo מספקת לכל משתמש המלצות תזונה מותאמת אישית, על בסיס ניתוח נתוני בריאות אישיים ודגימת צואה שכוללת את הרכב חיידקי המעי. המלצות התזונה מסדרות את צריכת הסוכר היומית, וכך נוצר איזון טבעי של רמות הסוכר בדם. מעכשיו, הסוכר כבר לא שולט בשיגרת היומיום שלכם ולא מכתיב לכם את העתיד.

כשהסוכר מאוזן, אתם מרוויחים את הגוף שלכם מחדש – היום ולשנים קדימה

התווית הרגלי אכילה שנכונים לך אישית, ישפרו את תפקוד הגוף ביומיום, ישפרו את צריכת הסוכר היומית וימנעו נזקים בריאותיים לעתיד

שמירה על ריכוז ורמת אנרגיה גבוהה לאורך היום, מיסמוס עייפות, כבדות ונפיחות, ללא בולמוסי רעב  

מאגר מידע ענק של אלפי שילובים קולינריים מגוונים, בדגש על מאכלים שטעים לך לאכול ויאזנו לך את רמות הסוכר בדם

שקלול מהיר ובזמן אמת של השפעות מאכלים על רמות הסטכר בדם, ומתן ציונים לשיפור ע"י  שילובי מזונות נכונים לך

ככה זה עובד

אסנת שגב

התחלתי לעלות במשקל וראיתי שקשה לי להוריד את העודפים. פחדתי לאבד שליטה על הגוף. בנעוריי סבלתי מכאבי בטן ונפיחות. עם השימוש באפליקציה הסוכר ירד בצורה פנטסטית, ירדתי 6 ק"ג ו כאבי הבטן והנפיחויות נעלמו לגמרי, ואני מרגישה קלילה יותר".

כלנית זיו-נגיל

כשהתחלתי הייתי 90 קילו. הרגשתי רע מאוד. הייתי עייפה כל הזמן. חיפשתי כל הזמן מתוק, וגם אכלתי כמעט כל מה שאפשר היה בלי הפסקה וכל היום. עם השימוש באפליקציה , ההרגשה שלי השתפרה פלאים. הפסקתי להיות עייפה. התחלתי לישון טוב יותר. הפסקתי לשלשל. אין לי צניחות סוכר והגוף שלי לא דורש סוכרים. אני אוכלת ואוכלת טוב, ורזיתי 19 ק"ג".

אביטל קדוש

"קינואה וכוסמת, שבעבר אכלתי בשפע בידיעה שמדובר במאכלים בריאים, התגלו באפליקציה כמזונות גרועים עבורי, כיוון שהם מעלים לי את רמת הסוכר בדם...עכשיו אני ממש נהנית מהאוכל ולא חשה רעב...אין לי יותר נפילות סוכר, אין כאבי בטן, אין תחושת נפיחות או התקפי רעב ואני מרגישה מצוין!"

ד"ר חיים ליבוביץ'

"בתוך ארבעה־חמישה חודשים מתחילת השימוש באפליקציה ירדתי 6 ק"ג. כיוון שהתוכנית מאזנת את הסוכר בגוף, אני לא חש רעב ואין לי נפילות סוכר. למדתי לייצר שילובי מזונות שמונעים לי את קפיצת הסוכר.

משה ארנסט

"לאחר כ-18 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה של DayTwo כבר הייתי במקום אחר לגמרי מבחינה בריאותית. ירדתי 35 ק"ג במשקל, ובעיות בריאותיות שהיו לי כמו קוצר נשימה בלילה וריפלוקס - נעלמו. בעקבות השימוש באפליקציה והירידה במשקל, כתוצאה ישירה של איזון הסוכר בדם – כבר שכחתי שהבעיות האלה היו חלק מהשגרה שלי."

כפיר יצחק סלם

"תוך 4 חודשים מתחילת השימוש באפליקציה, התוצאה הישירה של השגת רמות סוכר מאוזנות באמצעות התזונה שהותאמה לי אישית – הביאה לירידה מאסיבית במשקל – במהלכם השלתי 19 קילו מהמשקל שלי. אני ממשיך להשתמש באפליקציה כל הזמן. חברים ומשפחה שמלווים אותי לאורך השינוי האדיר הזה יודעים בדיוק כמה תכנית התזונה הזו שינתה לי את החיים."

אודות DayTwo

חברת DayTwo הוקמה על ידי מריוס נכט (מייסד ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), ליהיא סגל (מנכ״ל), ויובל אופק (יו״ר). המלצות התזונה האישיות של החברה לאיזון רמות הסוכר בדם, מבוססות על מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן, שהוכיח כי להרכב החיידקים במעי, ששונה מאדם לאדם, השפעה מכרעת בתגובה של הגוף לאכילת פריטי מזון בודדים וארוחות מורכבות.

כפועל יוצא מכך, הוכיחו החוקרים ממכון ויצמן כי ההשפעה שיש למזון מסוים על רמות הסוכר בדם משתנה מאדם לאדם וכדי לשמור על איזון ברמות הסוכר בדם, יש להתאים לכל אדם את המזון המתאים לו באופן אישי.
התאמה אישית של התזונה והמלצות הדיאטה של החברה מסייעות לאנשים עם סוכרת וטרום-סוכרת, , ספורטאים ואנשים בריאים – לאזן את רמות הסוכר בדם תוך ניהול אורח חיים בריא יותר.

המוצר של DayTwo קיבל תמיכה על ידי מוסדות מחקר מובילים בעולם המתמקדים בבריאות, דיאטה ותזונה. חברת DayTwo מבצעת מחקר קליני פעיל בשיתוף קליניקת מאיו (mayo clinic), המובילה בבריאות ובמדעי הרפואה בארה״ב וממשיכה לנהל סדרה של מחקרי המשך בשיתוף עם מכון ויצמן.
כמו כן, המחקר פורץ הדרך של פרופ' סגל ופרופ' אלינב זכה לפרסום והדים רבים ופורסם גם במגזינים מדעיים מקצועיים מובילים לרבות The Cell ,Cell Metabolism, ו-Nature Research.
לאחרונה נחשף גם שהחברה עובדת עם הסגל האולימפי הישראלי שמתכונן לאולימפיאדה וכן עם שחקן ה-NBA וקפטן נבחרת ישראל בכדורסל, עומרי כספי, שחשף את ההשפעה המדהימה של הדיאטה של DayTwo על ההתנהלות היומיומית שלו כספורטאי מקצועי.