לאזן את רמות הסוכר בדם
באמצעות תזונה מותאמת אישית​

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
א
א

האם מה שבריא לאחרים בהכרח בריא לך?
בקצרה, לא ממש. בשנתיים האחרונות מתרחשת היסטוריה של ממש בתחום התזונה והבריאות:

יותר ויותר מחקרים קושרים בין טריליוני חיידקים ששוכנים בתוך הגוף שלנו לבין הבריאות שלנו, רמות האנרגיה, מצב הערנות, מצב הרוח, רמות הסוכר בדם ותחושות הרעב והשובע. כמו כן, ישנן אינדיקציות לכך שהחיידקים קשורים גם לשלל המחלות של העולם המערבי (מחלות לב וכלי דם, מחלות מטבוליות, כבד שומני, ועוד ועוד).

מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לשוני בתגובות הסוכר הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.

בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo מוצר מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים ובניית תפריט אישי המגיע אליך באמצעות אפליקציה שתעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת באמצעות תזונה מותאמת אישית. תופתע/י לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

מחיר: 1,350 ₪

דיברו עלינו ב:

איך אנחנו בונים המלצות תזונה אישיות שמסייעות באיזון רמות הסוכר?

1

שאלון ודגימה

לאחר הזמנת הערכה, תמלא/י שאלון מקוון קצרצר שיספק לנו עוד מידע על הרגלי התזונה שלך ומצבך הבריאותי באופן כללי.

אנו נשלח לך ערכה לטובת איסוף דגימת צואה. זוהי הדרך המוכחת היחידה לריצוף גנטי מלא של החיידקים במעי.

2

ריצוף ופרופיל

אנו מרצפים את הדנ"א של החיידקים במעי באמצעות מכשור רפואי מתקדם באחת המעבדות המשוכללות בעולם לתחום המיקרוביום. לאחר הריצוף אנו מכינים פרופיל ייחודי של הרכב החיידקים שלך. מידע זה, בנוסף לכלל המידע שנאסף בשאלונים עובר ניתוח מדוקדק בעזרת אלגוריתם שמפיק פרופיל תזונתי והמלצות תזונה אישיות עבורך.

2

timeline3

3

אפליקציית תזונה מותאמת אישית

לאחר מכן תקבל/י אפליקציה המכילה המלצות תזונה מותאמת אישית שתאפשר לך ללמוד על מאכלים ספציפיים שכדאי לך לצרוך, וממה כדאי לך להימנע, וכל זאת על מנת לשמור על רמה מבוקרת של סוכר בדם.

האפליקציה מחוברת למאגר מידע ענק ומתעדכן המכיל יותר ממיליון פריטי מזון ואין-סוף שילובים אפשריים הכוללים גם תפריטים ממסעדות. האפליקציה תאפשר לך גם לראות אילו שילובי מזון מומלץ לך לצרוך בכדי להמשיך לאכול את מה שאת/ה אוהב/ת ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם.

בסוף התהליך, נתאם לך שיחת הדרכה עם אחת מהדיאטניות הקליניות שלנו שתסייע לך ללמוד איך לעבוד עם האפליקציה והמלצות התזונה האישיות ולהתחיל את המסע שלך אל עבר חיים בריאים יותר. לאורך כל התהליך, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך במטרה לסייע בכל שאלה או צורך במידה ויעלו.

התוצאה: תחזית מדויקת לתגובת הגלוקוז בדם למזון וארוחות מורכבות שתסייע לך לאזן את רמות הסוכר בדם באמצעות התזונה. תוכל/י לאכול את המזון שיעזור לך לשמור על רמות סוכר מאוזנות ולהרגיש הכי בריא/ה שאפשר.

שלומית עינב

"אני פועלת לפי ההוראות שלכם במשך כ-5.5 חודשים, וחל שיפור ברמות הסוכר שלי. בעיקרון, לא שיניתי את התפריט שאני אוהבת, אך שיניתי את ההרכבים והמינונים לפי ההוראות. כל פעם שאני נתקלת במזון שלא מוכר לי בכל מקום ובכל אירוע, אני מציצה לאפליקציה ומיד מבינה איך לאכול. אני משתפת את חוויתי עם כולם – אני רואה בכך שליחות כדי שגם אחרים יפעלו ויהנו מבריאות טובה"

אלי מלול

"מאז שקיבלתי את תוצאות ההמלצות התזונה האישיות שלי, אני עוקב בקפידה אחריהם ומגלה שלרוב המאכלים המתאימים עבורי הם ההיפך ממה שהומלץ עבורי בעבר... תוך זמן קצר לאחר תחילת השימוש שלי באפליקציה – מדד הHbA1c ירד מ- 5.6% ל- 5.3% ותוך שלושה חודשים רזיתי למעלה מ-10 קילו"


טליה מרקוביץ'

"אני סובלת מסוכר גבוה בדם כבר הרבה שנים. מאז שהתחלתי לעבוד עם המלצות התזונה המותאמת אישית של DayTwo ולאכול מאוזן עבורי, אני מרגישה טוב יותר, ישנה טוב יותר, לא רעבה ולא מותשת, ובעיות בריאות שהיו לי כבר נעלמו או השתפרו מאוד. העבודה אתכם אפשרה לי להוריד את ה-HbA1c שלי בצורה משמעותית רק באמצעות תזונה, וגם ירדתי על הדרך כבר 14 ק"ג"


נפתלי דרעי

"אני סוכרתי קרוב לעשרים שנה. עוסק בספורט על בסיס יומי ומקפיד על צריכת מזון ללא סוכר. התחלתי להרכיב את הארוחות על פי הציונים של האפליקציה, והערכים ירדו באופן קיצוני לאזור 120 עד 140. אני יכול לומר כי התוצאה של הבדיקה ואופן ההתנהגות עם האפליקציה, יצרו אצלי שינוי משמעותי בהתייחסות לסוכרת"

אביטל קדוש

"קינואה וכוסמת, שבעבר אכלה בשפע בידיעה שמדובר במאכלים בריאים, התגלו באפליקציה כמזונות גרועים עבורי, כיוון שהם מעלים לי את רמת הסוכר בדם...עכשיו אני ממש נהנית מהאוכל ולא חשה רעב...אין לי יותר נפילות סוכר, אין כאבי בטן, אין תחושת נפיחות או התקפי רעב ואני מרגישה מצוין!"

אתי גולן

"אני משתמשת ב- DayTwo כל הזמן ומרוצה מאוד. המלצתי על השירות לחברים רבים ולמשפחה. אני חשה פחות צורך לנשנש ורמת ההמוגלובין המסוכרר שלי ירדה מ־8.3% ל־5.7% תוך 8 חודשים"


אודות DayTwo

חברת DayTwo הוקמה על ידי מריוס נכט (מייסד ויו״ר חברת צ׳ק פוינט), ליהיא סגל (מנכ״ל), ויובל אופק (יו״ר). המלצות התזונה האישיות של החברה לאיזון רמות הסוכר בדם, מבוססות על מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן, שהוכיח כי להרכב החיידקים במעי, ששונה מאדם לאדם, השפעה מכרעת בתגובה של הגוף לאכילת פריטי מזון בודדים וארוחות מורכבות.

כפועל יוצא מכך, הוכיחו החוקרים ממכון ויצמן כי ההשפעה שיש למזון מסוים על רמות הסוכר בדם משתנה מאדם לאדם וכדי לשמור על איזון ברמות הסוכר בדם, יש להתאים לכל אדם את המזון המתאים לו באופן אישי.
התאמה אישית של התזונה והמלצות הדיאטה של החברה מסייעות לאנשים עם סוכרת וטרום-סוכרת, , ספורטאים ואנשים בריאים – לאזן את רמות הסוכר בדם תוך ניהול אורח חיים בריא יותר.

המוצר של DayTwo קיבל תמיכה על ידי מוסדות מחקר מובילים בעולם המתמקדים בבריאות, דיאטה ותזונה. חברת DayTwo מבצעת מחקר קליני פעיל בשיתוף קליניקת מאיו (mayo clinic), המובילה בבריאות ובמדעי הרפואה בארה״ב וממשיכה לנהל סדרה של מחקרי המשך בשיתוף עם מכון ויצמן.
כמו כן, המחקר פורץ הדרך של פרופ' סגל ופרופ' אלינב זכה לפרסום והדים רבים ופורסם גם במגזינים מדעיים מקצועיים מובילים לרבות The Cell ,Cell Metabolism, ו-Nature Research.
לאחרונה נחשף גם שהחברה עובדת עם הסגל האולימפי הישראלי שמתכונן לאולימפיאדה וכן עם שחקן ה-NBA וקפטן נבחרת ישראל בכדורסל, עומרי כספי, שחשף את ההשפעה המדהימה של הדיאטה של DayTwo על ההתנהלות היומיומית שלו כספורטאי מקצועי.