לאזן את רמות הסוכר בדם ולמנוע התקפי רעב באמצעות תזונה מותאמת אישית

הידעת? מה שבריא לאחרים לא בהכרח בריא לך.
אכילת אורז מלא לדוגמה, יכולה לעזור לאנשים מסוימים לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדם בעוד שלך היא יכולה להקפיץ ולהוריד את רמת הסוכר באופן משמעותי, כך שנוצרת תחושת רעב 'מדומה' שמעודדת אכילה מיותרת.

מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לתגובות הסוכר השונות הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.

בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo שירות מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים, ולבסוף – קבלת המלצות תזונה מותאמת אישית המגיעות אליך באמצעות אפליקציה. השירות יעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדם שמפיגה את התקפי הרעב לאורך היום, באמצעות תזונה מותאמת אישית. וההפתעה? לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

מחיר 1,350 ש"ח

דיברו עלינו ב:

הגיע הזמן לאזן את רמות הסוכר בדם ולהיפטר מבולמוסי הרעב בקלות, דווקא באמצעות אוכל

התווית הרגלי אכילה בריאים לפי מה שטעים ומתאים לך באופן אישי

שקלול מהיר ובזמן אמת של השפעות מאכלים על גופך, ומתן ציונים לשיפור רמות הסוכר ע"י שילובי מזונות נכונים לך

מאגר מידע ענק של אלפי שילובים קולינריים מגוונים וטעימים, בדגש על מאכלים שאהובים עליך 

הסוף להתקפי רעב, שמירה על רמת אנרגיה גבוהה לאורך היום, מיסמוס עייפות, כבדות ונפיחות 

שימוש יומיומי ונעים למשתמש המונע קפיצות סוכר ותחושת רעב על סמך הרכבת מנות מותאמות, תוך הפחתת הצורך בתרופות

 מעקב מזונות פשוט ואינטואיטיבי במהלך היום, בהתאמה לצריכה הקלורית המומלצת

מפסיקים עם תפריטים גנריים - מהיום אוכלים לשובע ונמנעים מהדחף לאכול ללא שליטה

מה שנכון לאדם אחד לא בהכרח נכון לאחר. לכל אחד מאיתנו יש הרכב חיידקים ייחודי במערכת העיכול שנקרא מיקרוביום – הגורם אצל כל אחת ואחד לתגובת סוכר שונה ולתחושת שובע שונה לאותם מאכלים שכולנו אוכלים

רמות סוכר גבוהות בדם

רמות סוכר מאוזנות בדם

איך אנחנו בונים המלצות תזונה אישיות
שמסייעות באיזון רמות הסוכר?

אפליקציית תזונה מותאמת אישית

לאחר שקלול תוצאות הדגימה יחד עם נתוני הבריאות האישיים שלך תתקבל אפליקציה המכילה המלצות תזונה מותאמת אישית, המאפשרת לך ללמוד על מאכלים ספציפיים שכדאי לך לצרוך, לקבל המלצות על שילובי מזון שמתאימים אך ורק לך – והכל על מנת לשמור על רמה מבוקרת ומאוזנת של סוכר בדם.

האפליקציה מחוברת למאגר מידע ענק ומתעדכן המכיל יותר ממיליון פריטי מזון ואין-סוף שילובי מזון אפשריים, המותאמים לך בלבד. האפליקציה תאפשר לך גם לראות אילו שילובי מזון מומלץ לך לצרוך בכדי להמשיך לאכול את המאכלים האהובים עליך ולשמור על רמות סוכר מאוזנות בדם.

בסוף התהליך, נתאם לך שיחת הדרכה עם אחת מהדיאטניות הקליניות שלנו שתסייע לך ללמוד איך לעבוד עם האפליקציה והמלצות התזונה האישיות ולהתחיל את המסע שלך אל עבר חיים בריאים יותר. לאורך כל התהליך, שירות הלקוחות שלנו עומד לרשותך במטרה לסייע בכל שאלה או צורך במידה ויעלו.

התוצאה: תחזית מדויקת לתגובת הגלוקוז בדם למזון וארוחות מורכבות שתסייע לך לאזן את רמות הסוכר בדם באמצעות התזונה – כל המזונות שיעזרו לך לשמור על רמות סוכר מאוזנות ולהרגיש הכי טוב שאפשר.

הלקוחות שלנו מספרים על חווית השימוש באפליקציה

* העדויות מבוססות על ניסיון אישי ואין בהן להבטיח או לתת מצג כלשהו בנוגע לתוצאות השימוש בשירות.