ליהנות מאוכל ולשמור על סוכר מאוזן?
עבור עשרות אלפי משתמשי DayTwo זו כבר דרך חיים

ליהנות מאוכל ולשמור על סוכר מאוזן? עבור עשרות אלפי משתמשי DayTwo זו כבר דרך חיים

לפני כחמש שנים כשפריצת הדרך המדעית ממכון ויצמן “יצאה לעולם” – עולם הרפואה והתזונה הבין שמדובר במהפכה של ממש – תם עידן הדיאטות הגנריות ובא לעולם עידן ההתאמה האישית.

DAYTWO נותנת לכל אחד מאיתנו את האפשרות להמשיך לאכול את הדברים שהוא אוהב ועדיין להימנע מקפיצות סוכר ומכל הנזקים שבעקבותיהן – מבולמוסי רעב ועד סיבוכים בריאותיים בעתיד.

עשרות אלפי ספורטאים, אנשים החיים עם סוכרת, כאלה המודעים לצורך בהפחתת קפיצות סוכר, וגם כאלו שפשוט מודאגים ממשקל עודף – כבר הצטרפו לתוכנית, קיבלו את הידע ואת היכולת לחיות טוב, לאכול טוב ולהרגיש נהדר במהלך היום, ולטווח הארוך.

אבל זה עוד לא הכל… מהיום ניתן ליהנות מ-DayTwo במחיר מבצע של ₪1,350 בלבד עבור בדיקה מדעית יחידה מסוגה וריצוף הדי.אנ.איי של המיקרוביום שלך – וגם לקבל שנה ראשונה של שימוש חינם באפליקציה חדשנית לבניית תזונה ייחודית ומותאמת אישית אך ורק עבורך (שווי עלות שנתית לשימוש באפליקציה – ₪360). לא הגיע הזמן לשנות לעצמך את החיים?

*מהמחקר ועד האפליקציה – רוצים להבין איך זה עובד? צפו בסרטון 

דיברו עלינו ב:

איך זה עובד ומה מקבלים?

פרופסור זמיר הלפרן, מנהל המעבדה לחקר דרכי העיכול באיכילוב - מדבר על המהפכה של DayTwo

הגסטרואנטרולוג הבכיר ומנהל המכון הגסטרואנטרולוגי והמעבדה לחקר דרכי העיכול באיכילוב, מסביר מדוע הבשורה המהפכנית ש-DayTwo מביאה לעולם התזונה והדיאטה, שוברת את כל המיתוסים שהיו קיימים עד היום.

צפו בסרטון >>

איך שינינו לעשרות אלפי אנשים את החיים? הנה רק כמה מהסיפורים

והתוצאות? מדברות בעד עצמן

* העדויות מבוססות על ניסיון אישי ואין בהן להבטיח או לתת מצג כלשהו בנוגע לתוצאות השימוש בשירות.

נמאס לך מדיאטות גנריות? רוצה להצטרף לתכנית של DayTwo במחיר מיוחד לזמן מוגבל?

מצטרפים לתכנית של DayTwo
במחיר מיוחד וחוזרים ליהנות מאוכל