לחזור ליהנות מאוכל ועדיין
להוריד את הסוכר? אפשר

הידעת? מה שבריא לאחרים לא בהכרח בריא לך.
אכילת אורז מלא לדוגמה, יכולה לעזור לאנשים מסוימים לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדם בעוד שלך היא יכולה להקפיץ את רמת הסוכר באופן משמעותי.

מחקר פורץ דרך של מכון ויצמן בהובלת פרופ׳ סגל ופרופ׳ אלינב הוכיח בצורה מדעית שאנשים מגיבים באופן שונה מאוד למאכלים זהים, כאשר אחד הגורמים המשמעותיים לתגובות הסוכר השונות הוא הרכב החיידקים במעי שייחודי לכל אדם.

בעקבות המחקר פיתחה חברת DayTwo שירות מהפכני, הכולל איסוף נתונים אישיים, ניתוחם במעבדה באמצעות כלים מתקדמים, ולבסוף – קבלת המלצות תזונה מותאמת אישית המגיעות אליך באמצעות אפליקציה. השירות יעזור לך לשמור על רמת סוכר מאוזנת באמצעות תזונה מותאמת אישית. וההפתעה? לגלות איזה מאכלים מעלים את רמות הסוכר בדם שלך ואיזה עוזרים לשמור על איזון. בסופו של דבר, הכל אישי.

אבל זה עוד לא הכל… מהיום ניתן ליהנות מ-DayTwo במחיר מבצע של 1,350 ש"ח בלבד עבור בדיקה מדעית יחידה מסוגה וריצוף הדי.אנ.איי של המיקרוביום שלך –  וגם לקבל שנה ראשונה של שימוש חינם באפליקציה חדשנית לבניית תזונה ייחודית ומותאמת אישית אך ורק עבורך (שווי עלות שנתית לשימוש באפליקציה – 360 ₪).                                            לא הגיע הזמן לשנות לעצמך את החיים?

מחיר בלעדי ללקוחות כללית  / שנה חינם למצטרפים עכשיו >>

דיברו עלינו ב:

איך זה עובד? מאיפה מתחילים ומה מקבלים?

מחיר בלעדי ללקוחות כללית  / שנה חינם למצטרפים עכשיו >>

איך שינינו לעשרות אלפי אנשים את החיים? הנה רק כמה מהסיפורים

הפרופסור מדבר

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

מחיר בלעדי ללקוחות כללית  / שנה חינם למצטרפים עכשיו >>

והתוצאות? מדברות בעד עצמן

* העדויות מבוססות על ניסיון אישי ואין בהן להבטיח או לתת מצג כלשהו בנוגע לתוצאות השימוש בשירות.